Işıklı Tabela Göztepe Optik

Işıklı Tabela Göztepe Optik için yaptığımız çalışmaya mekanın görünüşünü tamamen değiştirerek teslim ettik.  Göztepe Optik Diğer müşterilerimizin referansı ile bizlere ulaşarak önce tasarım sonrada uygulama isteğinde bulundu. Göztepe optiğe yaptığımız tabela ve benzeri tabelalar hakkında hızlıca destek almak için 0507 534 03 28 no lu telefona tıklayarak arama yapabilirsiniz.

Işıklı Tabela Göztepe Optik örnek resimleri

Göztepe optiğe yaptığımız ışıklı tabela çalışmasında yanaklar kompozit ile aynı renk boyalı alüminyum tercih edilmiştir.  Yanak üzeri beyaz ve turuncu pleksi kullanarak tamamlanmış, aydınlatma ürünü olarakda samsung 3 çip günışığı led kullanılmıştır. Ayrıca Cephe füme rengi kompozit kaplanmış mağaza doğramalarının rengi de fümeye çevrilmiştir.

Firmamız ışıklı kutu harflerde ve ışıklı pleksi harflerde yanak olarak genellikle alüminyum yanağı tercih etmektedir. Bunun en önemli sebebi ise alüminyum  yanağın pleksi ve dekotaya göre çok çok daha dayanıklı olmasıdır. Yanlış okumadınız dekotaya göre daha dayanıklıdır diyoruz çünkü son yıllarda yanak kullanımında dekota denen çok ucuz malzeme de tercih edilmeye başlanmış bu da tabelanın hem kalitesini hemde kullanım süresini düşürmektedir.

Diğer İç Mekan Tabelalar için yazıya tıklayınız>>>