Mağaza poşeti

Plastik poşet ürünü olan mağaza poşetleri ham madde olarak orijinal f2 ham madde kullanılarak üretilen standart olarak bilinen ama kaliteyi ürün poşetler dir. Firmamız deneyimini plastik poşet ürünlerine de yansıtarak müşterilerine kaliteli ham maddeden üretilen f2 poşetlerden üretim yapmaktadır.

Mağaza poşetler imiz müşterilerimizin isteğine göre yapılmaktadır, tasarımı yapılarak istenilen özelliklerde yapılarak teslim edilmektedir. Mağaza poşetleri özellik olarak el geçmeli, takviyeli ve kulplu olmak üzere üç ana gruba ayrılmaktadır.

Market poşetleri; hışır ve atlet poşet olarak bilinen hışır poşetler daha çok market, manav, pazar gibi perakende satışların yoğunlukta olduğu alanlarda kullanılmaktadır. Özellikle besin sektöründe poşetlerde kullanılan ham maddelerin orijinal işlenmiş ham madde olması ve granül ham madde kullanılmamasına dikkat edilmelidir.

Poşet sektörü dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça gelişmiş ve en çok kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Gerek reklam açısından gerekse perakendecilik açısından oldukça önemli yer taşıyan poşet imalatı sektörü oldukça yaygın olması nedeni ile daha fazla kar elde etme amaçlı kalitesiz üretimde oldukça fazladır. Bu açıdan bakıldığında müşterilerin sipariş etmeden önce istedikleri poşet ürünlerinin kalitesinide sorgulamaları önemlidir.