Türk Amerikan Derneği Dil kursuna yeni ışıklı tabela

Bakırköy Türk Amerikan Derneği Dil Kursu tabelası, Bakırköy belediyesinin cephelerde bulunan tabelaları yasaklaması ve dil kursunun yöneticilerinin de farkı formatta bir tabela istemesinden dolayı geçtiğimiz yıllarda cepheye çıkma olarak 8,5×1 m lik tabelayı sökerek yerlerine 54x670cm lik iki adet yeni ışıklı tabela montajını gerçekleştirdik. Hızlıca destek almak için 0507 534 03 28 no lu telefona tıklayarak arama yapabilirsiniz.

Son dönemde İstanbul Büyükşehir Belediyesinin aldığı karara göre totem tabelalar da dahil olmak üzere dışarı çıkma tabelaların çoğuna yasaklama getirildi. Bu çıkma tabelalara yasaklama getirilmesinin ilk nedeni tehlike arz etmesi ve özellikle rüzgarlı havalarda oldukça tehlikeli olmasıydı diğer bir sebep ise belediyelerin sokaklarda görüntü kirliliği oluşturduğunu iddia etmeleri. Halbuki görüntü kirliliğinin asıl sebebi tabelanın nasıl olduğu değil görselinin ve tabela çalışmasının nasıl yapıldığıdır. Örneğin güzel dizayn edilmiş bir ışıklı tabela veya totem tabela hem çok dayanıklı hemde çok güzel görünümlü olabilir.

Biz Fikirmen Medya Grup olarak müşterimizin bizden istemiş olduğu istekleri en iyi şekilde yerine getirerek, montajda en iyi malzemeleri kullanarak müşterimizin tabelasının üretimini ve montajını yaparak kendilerinin beğenisini ve teşekkürünü aldık. Montajını yaptığımız ışıklı tabela hakkında referans bilgisi almak isteyen müşterilerimiz TAD Dil Kursu Bakırköy şubesinden Kurs Müdürü  Salih Bey veya Kadir Beyden bilgi alabilirler.

Işıklı tabelalar hakkında dızlıca destek almak için 0507 534 03 28 no lu telefona tıklayarak arama yapabilirsiniz.