Topkapı Tabela

Fikirmen Medya Reklam, Tabelamis Açıkhava Reklam çözümleri markası ile Topkapı Tabela olarak uzun yıllara varan Tabela tasarım ve imalat deneyimimizi profesyonel hizmet ve Avrupa kalite malzemeler kullanarak devam ettirmekteyiz. Tabela imalatı kadar tasarımı da önemlidir. Fikirmen Medya Tabela Tasarımı olarak biz,  tecrübemizi yapmış olduğu her tabelada yeniden ispatlamaya çalışmaktayız. Firmamız  markanızın tabela tasarımını yaparken tüm reklam ve görsel iletişim literatürlerini göz önüne alarak tasarım yapmaktadır.

Fikirmen Medya olarak amacımız yapılan her işte müşterilerimizin reklama yapmış olduğu yatırımından fayda sağlatmaya çalışmaktır. Bu doğrultuda müşterileri doğru yönlendirerek markasını ön plana çıkartacak görsel çalışmalar yapıyor ve en kaliteli malzemeleri olabilecek en uygun fiyata indirgeyerek tabela imalatı yapıyoruz.

Markanıza değer katacak tabelalar için daha iyi bi’ fikrimiz var!

Topkapı Tabelacı

Fikirmen Medya Grup kalitesinden ve tecrübesinden ödün vermeden markanızı en iyi yansıtacak tabelaları Topkapı Tabela olarak yapmaya devam etmektedir. Tecrübeli ekibimiz Tasarımdan uygulamaya kadar en ince ayrıntıları ile sizleri bilgilendirecek. Tabela yapılacak alanlara uygulamadan önce 3D teknolojisi ile uygulanmış halinin sunumunu yapacaktır. Bu sayede tabelanız takılmadan önce nasıl görüneceğini görmüş olacaksınız.

Fikirmen Medya ortaya koyduğu tasarım merakı ile tabela sanatına yeni bir boyuta taşımayı, farklı ve özgün tasarımlar yapmayı amaçlamaktadır. Tabela tasarımlarında standartların üzerine çıkarak yeni modelleri zorlamak, kopya tasarımlardan olabildiğince uzak çalışmalar ile müşterilermize hizmet vermeye çalışmak mesleki dürüstlük ilkelerimizdendir. Ayrıca firmamız başka tabelacı, tasarımcıların çizdiği tasarımları onların onayı olmadan kesinlikle yapmamaktadır!!!

Topkapı Reklamcı

Fikirmen Medya Tabela işlerinizde sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Topkapı Reklamcı  aramalarınızda  Fikirmen medya en iyi tercihiniz olacaktır. Müşterilerimize sunduğumuz fiyat tekliflerimizde kullandığımız tüm ürünlerin detayları ve tasarım ayrıntıları iş öncesi sunuyoruz. Bu sayede verdiğiniz her kuruşun nereye nasıl gittiğinden haberdar olarak içiniz rahat bir şekilde tabelanızı yaptırabileceksiniz.

Topkapı Tabela

Topkapı Tabela sirkülasyonu olarak İstanbul’un son yıllardaki önemli bölgelerinden bir tanesidir. Bu bölge son dönemlerdeki canlanma ile daha ilgi çeker hale gelmiştir. Tabelanın da bir markayı yansıtan ve müşteriyi etkileyen önemli unsurları vardır. Siz de tabelanızı yaptırırken her kuruşuna önem veriyor  ve katma değeri yüksek olan bir işçilik bekliyorsunuz. Fikirmen Medya olarak bu değerlere önem veriyoruz ve Topkapı Tabela dendiğinde karşınıza çıkan firmamız sizi mahcup etmeyecek tasarım ve işçilik ile hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Tabela ürünlerinden her çeşit ışıklı ve ışıksız tabelalar, inşaat panoları, çatı tabelaları, totem tabelalar, pylonlar, vinyl tabelalar, imalatı yapılmakta. Bunun yanında cam giydirme ve cephe görselleştirmeler, iç mekan tabelalar ve bir çok tabela işleri firmamız tarafından yapılabilmektedir.

Fikirmen Medya Reklam Grubu müşterilerine sadece tabela ve matbaa alanında değil komple ajans, tasarım ve reklam danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.