Fikirmen Medya Reklam markası ile uzun yıllara varan Tabela tasarım ve imalat deneyimimizi profesyonel hizmet ve Avrupa kalite malzemeler kullanarak devam ettirmekteyiz. Tabela imalatı kadar tasarımı da önemlidir. Fikirmen Medya Tabela Tasarımı olarak biz,  tecrübemizi yapmış olduğu her tabelada yeniden ispatlamaya çalışmaktayız. Firmamız  markanızın tabela tasarımını yaparken tüm reklam ve görsel iletişim literatürlerini göz önüne alarak tasarım yapmaktadır.

Fikirmen Medya Reklam sizlere başta Işıklı Tabela olmak üzere Kutu harf tabela, Pazlanmaz Krom tabela, Pleksi Tabela, Ofis tabelası, Totem Tabela ve Çatı tabelası işlerinde profesyonel hizmet sunmaktadır.

Tabela Reklam Örnekleri

 

Fikirmen Medya olarak amacımız yapılan her işte müşterilerimizin reklama yapmış olduğu yatırımından fayda görmesini sağlamaktır. Bu doğrultuda müşterileri doğru yönlendirerek markasını ön plana çıkartacak görsel çalışmalar yapıyor ve en kaliteli malzemeleri olabilecek en uygun fiyata indirgeyerek tabela imalatı yapıyoruz.

Markanıza değer katacak tabelalar için daha iyi bi’ fikrimiz var!

Tecrübeli ekibimiz Tasarımdan uygulamaya kadar en ince ayrıntıları ile sizleri bilgilendirecek. Tabela yapılacak alanlara uygulamadan önce 3D teknolojisi ile uygulanmış halinin sunumunu yapacaktır. Bu sayede tabelanız takılmadan önce nasıl görüneceğini görmüş olacaksınız.