Üŕün grubuna ait galeriyi göruntülemek için resimlerin üzerine tıklayınız.

Reklam konusunda her şeyde olduğu gibi çantalarında yeri önemlidir. Kurumsal firmalar bu konuda çantalarındaki görsel çalışmalara ve bu çalışmalardaki tasarıma önem vermektedir. Logodan başlayarak tabela, katalog, açık hava reklamları gibi bütün reklam alanlarında bir bütün olarak aynı mesajı vermeyi hedefleyen firmalar çanta tasarımlarını da göz ardı etmemektedir.

Bu bağlamda Ajansımız, üzerine grafik çalışması yapılabilecek her türlü çanta imalatında sizlere çözüm ortaklığı sunabilmektedir. İmalat ve tasarım deneyimi yaşadığımız Bez çanta, Ham Bez Çanta, Plastik Poşet, Karton poşet ve kraft çantalar Ajansımız bünyesinde sizlere en iyi hitap edecek şekilde tasarlanıp firmanıza uygulanmaktadır.

Bez çanta ve ham bez çantalarımızda serigrafi baskı ve lazer baskı teknikleriyle baskı yapılmaktadır. Bu tür çantalar genellikle promosyon ürünü olarak kullanılmakta olup plastik poşetlere göre daha uzun ömürlü ve daha kullanışlı olması nedeniyle tercih edilmektedir.

Plastik poşetler perakende sektörünün en vazgeçilmez ürünü ve reklam aracı dır. Günlük ihtiyacı karşılamasının yanında firmalar küçük bir reklam aracı olarak poşeti tercih edebilmektedir. Bu durum firmaların kalitesine ve kurumsallıklarına göre tercih ettikleri poşet türlerini ve poşetin kalitesini belirlemektedir. Reklama yönelik poşetlerde kullanılan katkı maddeleri daha az renk ve hacim daha çok olmaktadır.

Karton çantalar günümüzde en çok giyim ve ayakkabı mağazaları tarafından tercih edilmektedir. Genellikle siyah tercih edilen bu tür çantalar zerafeti ve şıklığı yansıtmasından dolayı bu renk tercihi yoğunluk kazanmıştır.