Fatura Fiş Baskı ve tasarım örneklerinden bir kaçı.

Fatura Fiş Baskı

Fatura İrsaliye baskı

Fatura Fiş Baskı

fatura baskı

Terzi & Cafe Fiş ve adisyon örnekleri

Fatura Fiş Baskı detayları

Fatura, İrsaliye, Fiş, Adisyon, Para Makbuzu, Dernek Alındı belgesi ve benzeri bir çok resmi ya da gayri resmi iş takip formlarınızı Fikirmen Medya Grup olarak tasarlıyor ve basımını gerçekleştiriyoruz.

Bu tür işler genellikle ciltli defterler  olarak bilinmektedir ve basıma geçiş esnasında klasik olarak belirtilmesi gereken şeyler vardır. Bunlar işin kaç renk, kaç cilt ve kaç sayfa olduğudur. Her cilt 50 yapraktan oluşmaktadır tabiki de kopyaları hariç. Örneğin 1 asıl 3 kopya olan bir faturanın 1 cildinde 200 yaprak vardır ancak 50 fatura kesilebilir. 1 asıl yaprağın diğer 3 sayfası kopyası olarak yapılmaktadır ve numaratörle sıralanmaktadır. Resmi formlarda cilt sayısı irsaliyeli olmasına bağlı olarak belirlenmektedir.

Fatura, irsaliye ve fiş tasarımları ve matbaa baskısı Fikirmen Ayrıcalığı ile sizlere özgü tasarımlarla markanıza incelik katacaksınız. Özellikle terzilerde, Cafe ve restaurantlarda kullanılan fiş ve adisyonların tasarlanması ve basımı için ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.