İç mekan tabela adından da anlaşıldığı gibi daha gösterişli daha hassas ve yakından incelendiğinde daha pürüzsüz iç mekan için üretilmiş tabelalar dır. Bu tabelalar başta kapı önlerinde, ofis kapılarında, şirket içi yönlendirmelerde, alış veriş merkezi yönlendirmelerinde ve şirket girişlerinde kullanılmaktadır. Hızlıca destek almak için 0507 534 03 28 no lu telefona tıklayarak arama yapabilirsiniz.

İç mekan tabela özellikleri

Tabela tasarımı sınırsızdır ve tasarımcının düşünce gücüne göre çok farklı çalışmalar ortaya koyarak tabela çalışması yapılabilir ancak iç mekan tabela üretiminde kullanılan en sık ürünlerin başında krom harf ve pleksi gelmektedir.

İç mekanlarda çok çeşitli ürünler kullanılabilmektedir. Bu ürünlerin en yaygın olanları alüminyum profil olanlarıdır. Fiyat konusundan da alüminyum profil olan daha uygun olanıdır. Diğer bir çeşidi ise ahşap profil olanlarıdır ki bunlar alüminyum profil iç mekanlara göre daha gösterişli ola da daha pahalıdır. Diğer bir  tabela seçeneği ise plexi oyma tabelalar dır. Bu oyma tabelalar ise plexinin yazı yada tasarım şeklinde oyularak yapılması ve pleksinin bir kenarından neon ışığın yansıtılması ile oluşan tabelalar dır. Plexi tabelalar alüminyum ve ahşap tabelalara göre ebat baz alındığında daha pahalı olabilmektedir.  Bu tabelalarda kullanılan ürünler mekanın dekorasyonuna rengine ve ışığına göre değişebilmektedir. Bir çok kurumsal firmanın genellikle ilk girişinde müşterinin ilk karşılandığı bölümde görselliği oldukça şık bir biçimde uygulanmakta ve firmayı en ihtişamlı şekilde göstermenin amaçlandığı reklam ürünüdür.

İç mekan için tabela yapımında özellikle güvendiğiniz firmalarla çalışmaya dikkat ediniz. Özellikle krom kutu harf tercih eden müşteriler kromun iç mekan özelliklerine uyması ve işçiliğinin düzgün yapılmış olmasına dikkat etmelidirler.