Ofis İçi Tabela BKN Tuning için tasarlandı

Ofis içi tabela BKN Tunin için tasarladığımız ve uygulamasını gerçekleştirdiğimiz tabela mekana yeni bir hava kattı. BKN Tuning Maslak Sanayi Bölgesinde hizmete girdi.  BKN Araç Renk Değişimi konusunda tecrübeli ekip kurdu ve profesyonel hizmet veriyor. Tabela işlerine özen gösteren BKN tuning profesyonel işçilik için de bizi tercih etti.

Ofis İçi Tabela görselleri

Markayı en iyi yansıtacak tabela tasarımı, markanın sektördeki uyumlu renkleri ve iç mekana uyum sağlayan renkler belirlendi. Daha sonra tabela tasarımına ve markanın diğer ürünlerinin tasarımına geçildi. Tabela ile birlikte kartvizit çalışması ile de BKN tuning için güzel bir imaj çalışması yaparak firmaya ürünleri teslim edildi.

Ofis içi tabela tasarım süreci

Ofis tabelaları çeşitli materyaller kullanılarak markayı en iyi şekilde ön plana çıkartan detaydır. Bir şirkete girdiğinizde karşınıza çıkan şık bir tabela ilginizi her zaman çeker. Ofis tabelalarında da duvar özellikleri dikkate alınarak yapılan görsel reklam tabelaları dır. İç mekan tabelalarda genellikle pleksi ve paslanmaz krom harf kullanılmaktadır. Ancak biz tabela tasarımına yeni soluk katmak ve markayı farklılaştırmak adına detaylı bir tasarım sürecinden sonra yaparız. Markaya en iyi olabilecek tasarımı ve materyale karar verip bu doğrultuda ürünü fiziki hale getirmeye başlıyoruz. BKN tuning için standart pleksi kullanılmasına rağmen Renkler özenle seçildi ve Plakalar özel döktürülerek seçilen ara renk elde edildi. Bu tabelayı da da lampleks ve pleksi karışımından yararlanarak tamamladık.  Yazılara 20mm kabartma verilerek tabeladan 5mm zemin pleksi üzerine 20 mm kabartmayla boyut kazandırıldı. Bu sayede tabela her açıdan şık bir görsele kavuştu.

Bkn tuning dışında yaptığımız diğer iç mekan ofis tabelalarını görüntülemek için linke tıklayınız>>>>