Karton Çanta Özellikleri

Karton Çanta Özellikleri ülkemizde en çok tercih edilen paketleme ve taşıma ürünüdür. Özellikle perakende sektöründe ve fuarlarda çok fazla tercih edilir. Belirli bir ebatı olmamasına rağmen en çok 25x30x8 ebatı A4 ebatına uygun olmasından ve gerek katalog gerek dosyalık ve benzeri en çok tercih edilen maybaa ürünlerini içine alabilmesi bakımından tercih edilmektedir.

Hızlıca destek almak için 0507 534 03 28 no lu telefona tıklayarak arama yapabilirsiniz.

Karton çanta özellikleri örnekleri

Firmamız çanta imalatında standartlara uygun olarak 210 gr Amerikan Bristol kağıt tercih etmektedir. Bu özellikler kraft çantada değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca çantada ne taşınacağı da çantanın üretiminde kullanılacak kağıdın kalınlığını etkilemektedir. Firmamız gerek tasarım gerek montajlama ve üretim aşamasında her alanıyla ilgilenmektedir. Çanta imalatında kurumsal değerleri ve marka bilinirliğine katkıda bulunmayı hedefleyerek tasarımlar yapmaya özen göstermektedir.

Fuar dönemlerinde gerek karton gerekse bez çanta olarak firmalara çanta üretimi yapabilmekteyiz. Çanta ürünlerinin her alanında deneyim sahibi olan firmamız müşterilerin isteğine göre profesyonel destek sunmakta, ihtiyaç duyulan en temel ürüne müşteriyi yönlendirmeyi sağlamaktadır.

Fikirmen Medya Grup Karton, Bez ve Plastik çantaların çok çeşitliliği içerisinde siz müşterilerimizin ihtiyacı olan en temel ürünü sizi en iyi yansıtacak şekilde sunmaktadır.

Karton çantaların haricinde kullanılan diğer çanta ürünleri de bez çantalardır. Örnek bez çantaları görüntülemek için tıklayınız.