Karton Çanta Fiyatları

Karton çanta fiyatları son fuar döneminin en çok merak edilen konularından biri oldu. Kağıt fiyatlarına gelen zamlarla birlikte matbaa sektöründe ciddi bir fiyat artışı meydana geldi.

Hızlıca destek almak için 0507 534 03 28 no lu telefona tıklayarak arama yapabilirsiniz.

Karton çantalar en çok tercih edilen matbaa ürünlerinin başında gelir. Hareket eden bir reklam ürünü olarak karton çantaları en çok mağazalar tercih etmektedir. Perakende satış sektörünün poşetten sonra gelen en çok tüketilen ürünleridir. Markasına bir imaj yaratmak isteyen tüm mağazaların karton çantaya yöneldiğini görmek mümkündür. Çantaları yada poşetleri reklam amaçlı kullanılan her şeyi başarılı kılan şey tasarımı dır. Ne kadar kaliteli ürün yaptırırsanız yaptırın iyi bir grafik çalışması olmadan karton çantanız dışarıya başarılı bir izlenim verememekte ve bu yüzden istediğiniz sonuca ulaşamamak tasınız. Bu nedenle karton çantaya yatırım yaparken üzerindeki grafik çalışmasına da dikkat etmeniz verdiğinizin karşılığını almanızda çok önemlidir.

Bu çantaların sabit bir boyutu olmamasının en önemli nedeni çok fazla çeşit ve boyda yapılabilmesidir. Bu yüzden müşterilere bire bir ebat ve fiyat verilmekte değişik özelliklere göre fiyat üzerinde oynamalar yapılmaktadır.

Karton çantalar Kraft ve normal olarak iki sınıfı vardır ancak bu sınıflar içinde her matbaa ürününde olduğu gibi değişik özellikler barındırmaktadır. Örneğin laklı olması, zemin baskılı olması yada yaldız olması fiyatlarda oynamalara neden olmaktadır.