Domaks Metal Katalog Tasarımı tamamlandı

Domaks Metal için yaptığımız katalog tasarımı tamamlayarak matbaa aşamasını da bitirip teslim ettik. Toplamda 36 sayfa olan grafik tasarım Özel ürün fotoğraf çekimiyle başladı, Çekilen fotoğraflar photoshopla detaylı bir düzeltme ve temizlikten geçirildikten sonra grafik aşamasına geçildi. 15 günlük grafik tasarım süreci ve 10 günlük matbaa sürecinden sonra Görsel açıdan son derece başarılı bir kataloğu müşterimize teslim ettik.

Katalog bir markanın pazarlama aşamasındaki en önemli yüzüdür. Sergilenen ürünün görselleri, bilgileri e detayları ile katalogda en iyi şekilde ifade edilmesi ürünün pazarlanmasında ve satışında önemli rol almaktadır. Bundan dolayı Tasarımı yapılan kataloğu sadece resim arşivi gözüyle bakılmamalı bir firmanın kurumsalının tamamı ele alınarak markayı en iyi yansıtacak, ürünü en iyi tanıtacak şekilde tasarımlar yapılmalıdır.

Hızlıca destek almak için 0507 534 03 28 no lu telefona tıklayarak arama yapabilirsiniz.

Grafik tasarımda başarılı ekibimiz Domaks Metal çalışanlarının takdirini almayı başardı. Biz de Domaks Metale bizi tercih etiği için teşekkür ediyoruz.

Domaks Metal Katalog Tasarımı örnekleri

Domaks Metal Katalog Tasarımı

Domaks Metal Katalog Tasarımı

Domaks Metal Katalog İç Dizayn

Domaks Metal Katalog İç Dizayn

Domaks Metal Katalog

Domaks Metal Katalog

Diğer tasarım ürünlerimizi görüntülemek için tıklayınız.