haldengelsin.com doblo araç giydirme

Doblo araç giydirme işi için bizi arayan haldengelsin.com için yaptığımız tasarımlar ilk sunumda beğeni kazandı. Ayser Gıda firması, yapmış olduğumuz Araç Giydirme çalışmasından memnun kaldılar. Yeni projeleri olan haldengelsin.com için de hem araç giydirme tasarım çalışması hem de uygulama işçiliği için bizleri tercih ettiler.

Tasarım aşamasında profesyonel resimlerle birlikte markayı ve yapılan hizmeti en iyi yansıtacak bir fikir doğrultusunda ilgiyi reklam yönüne çekecek bir tasarım gerçekleştirerek firma yetkililerin beğenisini kazanmayı başardık.

Uygulama aşamasında ise baskılarımızı Maxima GT2 Dijital baskı makinesi ile “3M Controltac™ Cast Folyo” kullanarak yaptık. Aracın girintili bölgelerine Folyonun daha iyi nüfus edebilmesi için yine 3M in kendi markası olan “3M™ Bant Astar 94″ kullanarak yapıştırma gücünü dahada artırdık.

Fikirmen Medya Grup olarak en yoğun iş kollarımızın başında araç giydirme işleri gelmektedir. Bu durum bizim önceliğimizin dışında olup daha önceki yaptığımız işlerden gelen referanslar doğrultusunda gerçekleşmektedir. Fikirmen Medya grup olarak her geçen gün artan tecrübemizle kullandığımız malzemelerin seçiciliği ve kalitesini artırdık.  Rakiplerimize oranla ürün dayanıklılığını artırmaya yönelik uygulamalar, fiyat ve işçilik prensiplerimizi geliştirdik. Bu tür ürün kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarımız daha önceki müşterilerimizi bize yönlendirmenin dışında onların vasıtası ile başka müşterileri de bizlere yönlendirmektedir.

Ayser Gıda Doblo araç giydirme örnekleri

Resme tıklayarak orjinal çalışmayı görebilirsiniz.