Caddy Araç Giydirme

Caddy araç giydirme işlemi için firmamıza başvuran Erdem Ticaret firması için yapmış olduğumuz araç giydirme çalışması kendileri tarafından oldukça beğeni gördü. Çok kısa bir süre içerisinde tasarım ve uygulaması yapılan Wolksvagen Caddy markalı aracın giydirme uygulaması işlemini de iki gün içerisinde tamamlayarak aracı kendilerine teslim ettik.

Caddy Araç Giydirme de son zamanlarda en çok kullandığımız İmage Perfect markalı Alman ürünü cast folyo kullandık. Bu ürünü kullanmamızın en önemli sebebi fuarda yakından incelediğimizde bizi gerçekten heyecanlandıran folyo performansını ilk kullanmaya başladığımızdan beri araçlarda görmemiz ve gayet kolay uygulanabilmesi ve hiçbir kabarcık bırakmamasıdır. Evet farklı firmalarda da hava kanallı folyolar mevcut ancak Avrupa marka folyo olması ve bu güne kadar gösterdiği performans bize kolaylıkla iki yıl garanti verebileceğimiz güvencesini sağlıyor.

araç kaplama ile ilgili yaptığımız tüm resimleri görmek için tıklayınız>>>

Hızlıca destek almak için 0507 534 03 28 no lu telefona tıklayarak arama yapabilirsiniz.

Caddy Araç Giydirme görselleri

Kaplama yapılan aracın yıkanması

Araç giydirme işleminde dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi ve en önemlisi de aracın yıkanmasıdır. Aracın uygulama yapılmadan en az beş saat önce yıkanmış ve kurutulmuş olması gerekmektedir.  Uygulama yapıldıktan sonra yazın 1-2 gün kışında 3-4 gün yıkanmaması ve kesinlikle tazyikli su kullanılmamasıdır. Bu hususlar araç giydirme işleminin sağlıklı olmasını etkileyen unsurlardır. Bizler aracı gerektiği kadar temizlemeye ve uygulamaya hazır hale getiriyoruz ancak tabi ki de bu da başlı başına bir zaman kaybıdır. Araç uygulandıktan sonra aracın fırça ya da süngerle yıkamaya dikkat edilmelidir.  Tazyikli su hem aracın baskısının solmasına hem de köşelerden kaplamanın atmasına neden olmaktadır. Bu yüzden kaplama yapılan araçlara tazyikli su kullanılmaz.

Kaplama yapılan aracın boyasının korunması için en önemli unsur gölgedir. Araç giydirme yapan firmalar 2 yıl bir garanti verirler. Bu garantiyi sağlayan folyoyu satan toptancılar dır aslında ancak bunun dışında baskı esnasında kullanılan yoğunluk derecesi de çok önemlidir. Her türlü neticenin sonunda kaplaması yapılmış aracın daha uzun yıllar aracın üzerinde canlı kalmasını sağlamak önemlidir. Bunun için aracın hareket etmediği durumlarda gölgede kalmasını sağlamak çok daha uzun vadede görsellik hizmeti sunacaktır.