Web sitesi bir firmaya ulaşmanın ve o firmayı tanımanın en iyi örneklerindne birisidir. Günümüz dünyasında ileri gelen firmalar web sitelerine oldukça önem göstermekte ve google üzerinden yapılan aramalar sayesinde müşteri pazarını oluşturmaya çalışmaktadır. Günümüz arama motorlarının en iyisi olan Google bu alanda firmaların gelirlerini artırmaya oldukça yardımcı olmaktadır. Fakat bunun için tasarlanan web sitelerin googlenin isteklerine uyum sağlamalı doğal kodlamalar ile yapılan web siteleri olamalıdır.

Google Web siteleri ön plana çıkartmak için oldukça fazla özellik aramaktadır ve bu yüzden sitenin yapılmaış olması yetmemekte ve kodlamaları kod yapısı,  resimlerin boyutları ve isimleri,sayfa linkleri ve bağlantı uzantıları, backlink inşaası, sitenin sosyal ortamdaki popüleritesi, kod oranının yazı oranına endeksi gibi etmenlerden her biri sitenin google üzerindeki yerini belirlemektedir.

Bizler Site tasarımları yaparken bu kriterlere dikkat ederek sitenizi %100 google kriterlerine uygun tasarlamaktayız. Fakat bu google sıralamalarında ilk sırada çıkacağınız anlamına gelmemektedir  Google sıralamalarında ilk sırada çıkmak ciddi bir optimizasyon çalışması(SEO) gerektirmektedir. Bu çalışmada siteniz çeşitli kaliteli sitelere kaydedilir, sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılır, backlink ağları dediğimiz ağlarda backlink inşaası oluşturulur ve en önemlisi sitenizin kodlamaları tekrar tekrar gözden geçirilerek fazlalık kodlamalar sadeleştirilerek google robotlarının daha çabuk okuyacağı bir site haline getirilir.

Bizle bu bağlamda sitelerimize görsellik entegre ederken google şartlarına uygunluğunu ve ileride optimizasyon yaptırmak istediğinizde sitenizi bu çalışmalara daha çabuk cevap verebilmesi için kodlamalarını bu çalışmaya en uygun şekilde yapmaktayız.

Bizler  yapmış olduğumu Kurumsal Siteler, E-Ticaret siteleri, Haber siteleri için googlede görünürlülüğü ön plana çıkartarak müşterilerimizin daha fazla hit almasını amaç edinmişizdir.

https://foksreklam.com.tr
http://asillerotomotiv.com.tr
http://baysalyapi.com.tr/
http://birkimtekstil.com/
http://elif-metal.com/
http://gelcevder.com/
http://harsitfederasyonu.com/
http://hmzdentcenter.com/
http://linaplastik.com.tr/
http://pius.com.tr/
http://ramazanbalkanas.com.tr/
http://sozanbranda.com/
http://ugurfrigo.com/