Karton Çanta örnek resimler

Karton Çanta özellikleri

Reklam araçlarının en önemli unsurlarından bir tanesi de karton çantalardır. Piyasada oldukça fazla tercih edilmektedir. Günümüz perakende sektörünün gelişmesi, mağazacılığın modernize olması ile karton çantalar sektörün vazgeçilmez bir reklam aracı olmuştur. Bilindik olsun ya da olmasın piyasada tanıtımına önem veren her firma çanta tasarımlarına oldukça önem vermektedir.

Karton çantalar günümüzde en çok giyim sektöründe ve ayakkabı mağazalarında başta olmak üzere elektronik ve hediye sektöründe oldukça tercih edilen üründür. Gösteriş ve reklam anlayışı bakımında oldukça elverişli bir ürün olması nedeniyle çok tercih edilmektedir.

Karton çantalar adından da anlaşıldığı gibi kağıt ürünlerdir ve matbaa teknolojisi ile üretilmektedir.  Ofset baskı ile 4 renk matbaada istenilen özelliklerde ve tasarım da yapılabilmektedir. Bünyemizde bulunan iki çeşit kağıt çanta grubu vardır; bunlardan birincisi normal karton çanta ikincisi ise kraft kağıttan üretilen çantalardır.

Kraft çanta modelleri ise daha çok perakende hediyelik satan yerlerde ve yemek hizmeti veren pizza ve fast food tarzı şirketlerde terih edilmektedir. Kraf kağıdın hafif ve ucuz olması insanları bu ürüne yöneltmektedir. Son yıllarda kraft kağıt üretimindeki gelişme bu ürünün şıklığını artırmasıyla birlikte tercih edilme oranı yükselmiştir.

En çok tercih edilen çanta ebatı 25×35 olmasına rağmen müşteri isteğine göre çok farklı ebatlarda üretilebilmektedir. İhtiyacınız olan ebat için satış danışmanımızla görüşerek firmanız için en iyi ebatları belirleyebilirsiniz.