Afiş Tasarımı ve baskı

Afiş tasarımı ve baskı hizmeti firmamızın en çok hizmet verdiği konulardan bir tanesidir. Ayrıca en çok kullanılan reklam araçlarının başında da afişler gelmektedir.

Afiş tasarımları firmaların reklam amaçlı tercih ettiği, billboardlarda, roll uplarda, reklam panolarında veya şirket girişlerinde tercih ettiği ürünlerdir. Afişler Vinil dediğimiz brandalara basıldığı gibi foto plaka ve dekota üzerine sıvanmak koşulu ile de tercih edilmektedir. Son dönemlerde Roll uplarda da kullanımı oldukça sıklaşan afişler arkalarına ayak yapmak kaydı ile mağaza girişlerinde de dekota sıvama olarak ta tercih edilmektedir.

Bunların yanında afişi asabilecek çok sayıda materyal vardır ve hala çeşitli ekipmanlar reklam malzemesi üreticileri tarafından geliştirilmeye ve piyasaya sürülmeye devam ediyor. Farklı reklam ürünleri ihtiyacınız için fikirmen dükkan’ı ziyaret edebilirsiniz.

Sizler de günlük hayatta oldukça fazla şahit olduğu gibi sıklıkla kullanılmaktadır. Ancak bu tasarımlarda önemli bir kural bulunmaktadır. Afişler genellikle hareket halindeyken okunan reklam unsurlarıdır. Bu yüzden hareket halindeyken okunabilecek karakterlerde ve yapıda tasarım yapılması gerekirse araçla geçenlerin de okuyabilmesi gerekmektedir.