haldengelsin.com için yaptığımız araç giydirme

Resme tıklayarak orjinal çalışmayı görebilirsiniz.

Fikirmen Medya Grup olarak en yoğun iş kollarımızın başında araç giydirme işleri gelmektedir. Bu durum bizim önceliğimizin dışında olup daha önceki yaptığımız işlerden gelen referanslar doğrultusunda gerçekleşmektedir. Fikirmen Medya grup olarak son bir sene içerisinde dahada iyi seviyeye getirdiğimiz gerek kullandığımız malzemelerin seçiciliği ve kalitesi gerek rakiplerimize oranla ürün dayanıklılığını artırmaya yönelik uygulamalar ve fiyat ve işçilik prensiplerimiz daha önceki müşterilerimizi bize yönlendirmenin dışında onların vasıtası ile başka müşterileri de bizlere yönlendirmektedir.

Ayse Gıda firması için yapmış olduğumuz Araç Giydirme çalışmasından memnun kalan fşrma yetkilileri yeni projeleri olan haldengelsin.com için de hem araç giydirme tasarım çalışması hem de uygulama işçiliği için bizleri tercih ettiler.

Tasarım aşamasında profesyonel resimlerle birlikte markayı ve yapılan hizmeti en iyi yansıtacak bir fikir doğrultusunda ilgiyi reklam yönüne çekecek bir tasarım gerçekleştirerek firma yetkililerin beğenisini kazanmayı başardık.

Uygulama aşamasında ise baskılarımızı Maxima GT2 Dijital baskı makinesi ile “3M Controltac™ Cast Folyo” kullanarak yaptık. Aracın girintili bölgelerine Folyonun daha iyi nüfus edebilmesi için yine 3M in kendi markası olan “3M™ Bant Astar 94″ kullanarak yapıştırma gücünü dahada artırdık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir